CANAL+

Jesteśmy Dystrybutorem platformy CANAL+

SPRAWDŹ CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI NAM

CANAL+ Polska zapewnia swoim klientom dostęp do ponad 200 kanałów telewizyjnych (w tym 19 własnych kanałów i ponad 180 podmiotów trzecich – licencjonowanych) o różnorodnej tematyce, w tym transmisji sportowych, filmów fabularnych i dokumentalnych, seriali, kanałów muzycznych i informacyjnych, treści lifestyle i edukacyjnych, a także programów dla dzieci. Większość kanałów oferowanych przez CANAL+ jest nadawanych w jakości HD, a jednocześnie Spółka stale zwiększa liczbę kanałów oferowanych w rozdzielczości 4K Ultra HD.
WIĘCEJ NIŻ CANAL+ W CANAL+ ONLINE
CANAL+ online łączy w sobie najlepsze treści z CANAL+ oraz od innych dostawców. Znajdziesz tu tysiące ciekawych programów na żywo i na życzenie.
Na platformie CANAL+ można oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe, hity filmowe, a także seriale oraz autorskie serie dokumentalne. Wszystko to dostępne na ośmiu kanałach premium, nieprzerywanych reklamami, z rodziny CANAL+: CANAL+ DISCOVERY, CANAL+ SERIALE, CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FILM, CANAL+ FAMILY, CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT2. Na platformie znaleźć można szeroką gamę własnych kanałów tematycznych: nSport+, Ale kino+, Kuchnia+, Domo+, Planete+, MiniMini+ i teleTOON+.
CANAL+ to również najnowocześniejsze, technologie m.in.: dekoder 4K UltraBOX+, PVR (personal video recording); MULTIROOM; CANAL+ ONLINE TV ? tysiące programów i filmów na życzenie, dostępnych po podłączeniu dekodera do Internetu; CANAL+ ONLINE umożliwiający oglądanie telewizji i kolekcji VOD CANAL+ na wybranym urządzeniu (laptopie, tablecie lub smartfonie) w dowolnym miejscu i czasie.
NAJLEPSZE SERIALE W JEDNYM MIEJSCU
Najlepsze polskie i zagraniczne seriale, w tym produkcje oryginalne CANAL+ i HBO.
KAŻDY WIECZÓR JAK SEANS KINOWY
Zanurz się w najlepszej rozrywce przy polskich i zagranicznych filmach, dostępnych tuż po premierze kinowej. Hity filmowe na każdy dzień.
Z PEWNOŚCIĄ POCZUJESZ DRESZCZYK EMOCJI
Kibicuj swoim faworytom i doświadczaj sportu w wyjątkowy sposób, w najwyższej jakości. Tylko u nas znajdziesz w jednym miejscu?

I WIELE WIĘCEJ

PRZYJDŹ I SPRAWDŹ

Czynne:

Pn-Pt: 09.00-17.00

Sobota: 09.00-14.00

Siedziba:

ul. Wojska Polskiego 23J

97-400 Bełchatów

ZADZWOŃ DO NAS


44 632 35 77 wew. 21
732 683 506